“Özel Seçki” Online Karma Sergisi bahariyesanat.com’da

23 Haziran-23 Temmuz 2020 tarihleri arasında “Özel Seçki” Online Karma Sergisi bahariyesanat.com online sergilerde sanatseverlerle buluşuyor..

Bahariye Sanat Galerisi’nin online sanatçılar sayfasında yer alan sanatçıların eserlerinin yer aldığı bu sergi 23 Haziran’dan itibaren sanat izleyicisiyle buluşuyor.

Ayda Sezgingil Doğan’ın bir çalışması

22 yıldır sanat faaliyetlerini sürdüren Bahariye Sanat Galerisi, online sergi konseptiyle de sanatseverlerle buluşmaya devam ediyor. Keza ondört yıldır yayın hayatında olan Sanat Tasarım Gazetesi’ni de çıkaran galeri, aynı zamanda gazeteyi de online platformda da yayınlamayı sürdürüyor.

Gülseren Dalbudak’ın çalışması

Sanatın bu pandemi günlerinde evlere çekildiği ve online sergilerle kendini varetmeye devam ettiği günümüzde, birçok galeri ve sanatsal aktivite online olarak da çalışmalarını sürdürerek sanatsal hizmetlerine devam ediyor..

Emel Dilara Okkacı’nın bir resmi
Ümit Gezgin’in bir çalışması

Bahariye Sanat Galerisi de bu bilinçle yola çıkarak, online sergilerine “Özel Seçki” konsepti içinde bir boyut ekleyerek, seçilen eserlerle böylesi bir sergi adımını da atarak, sanatçı ve sanatseverlerle interaktif bağlantısını sürdürmeye devam ediyor…

Bir Cevap Yazın