Bahçelievler Memorial Sanat Galerisi’nde “Sevgiye Dair Renkler” Karma Sergisi

Bahçelievler Memorial ve Bahariye Sanat İstanbul iş birliği ile Bahçelievler Memorial Sanat Galerisi’nde 22 sanatçının katılımıyla “Sevgiye Dair Renkler “Karma Sergisi düzenlenmektedir. Sergi 25 Şubat-25 Mart 2021 tarihleri arasında açık olacaktır.

Eser: Ayda Tavil

Sevgiye Dair Renkler Karma Sergisi; resim, özgün baskı, ve fotoğraf alanlarında birçok sanatçıyı bir araya getirirken; aynı zamanda da sanatın iyileştirici gücünü vurgulayan çok anlamlı bir projedir.

Eser: Abidin Müslüm Baysal

Katılımcı sanatçıları alfabetik sıra ile; Abidin Müslüm Baysal, Alev Dumlupınar , Ayda Tavil , Aylin Ataç , Aynur Yalçıner Sencan , Bekir Malgaz , Benan Çokokumuş ,Bilge Akon , Bilge Heper , Deniz Deniz , Ecevit Üresin, Gökçen Meryem Kılınç , Hatice Keten , Nerkiz Akçura , Nihal Şenlier , Nur Ulubil, Perihan Altanlar , Saadet Bakır , Saba Çağlar Güneyli, Ümit Gezgin, Zehra Başeğmez , Zeynep Nuray Atasagun

Eser: Nihal Şenlier

Sergimizde yer alan eserler bir ay süreyle Bahçelievler Memorial Sergi Salonu’nda ve www.bahariyesanat.com Online Sergilerde izlenim ve satışta olacaktır.

Bir Cevap Yazın