Gizem Enuysal “Hikaye Oluştur” Resim Sergisi

Figüratif Türk resminin genç temsilcilerinden Gizem Enuysal’ın yeni kişisel resim sergisi 7 Nisan 2021, Çarşamba günü Akademililer Sanat Merkezi’nde açılıyor.

Sergide günlük hayat sahneleri, çocuk portreleri, otoporte temalı resimlerin yanı sıra guaj ve kuru boya tekniğiyle yapılmış kağıt serisinden resimler de yer alıyor. Ressam Beyoğlu’nda gözlemlediği kozmopolit hikayeleri kayıt altına alırken, kendi resim anlayışının bir parçası olan hikaye unsurunu da sosyal medyada sıkça kullanılan bir dille ifade ediyor

Gizem Enuysal Resim Sergisi 7 Nisan – 8 Mayıs 2021 tarihleri arasında, Akademililer Sanat Merkezi’nde randevu alınarak görülebilir.

Sergi: 7 Nisan – 8 Mayıs 2021

Sergiyi ziyaret etmek sadece randevu ile mümkündür. Ziyaretlerde HES kodu zorunludur. 212 245 0229 numaralı telefondan randevu alabilirsiniz.

Gizem Enuysal

2007 yılında Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Resim Bölümü’nden mezun oldu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Resim Bölümü’nde 2013 yılında Yüksek Lisans, 2017 yılında Sanatta Yeterlik eğitimini tamamladı. 2017 yılından beri Beykent Üniversitesi, Grafik Tasarımı Bölümü’nde Öğretim Üyesi olarak çalışmaktadır. İlk kişisel sergisini 2012 yılında açan sanatçı, bugüne kadar çok sayıda grup sergisi ve çalıştayda yer aldı. Ayrıntılı bilgi için galeri@akademililer.com

Bir Cevap Yazın