Artweeks@Akaretler’in 5. Edisyonu Başlıyor

Sanatseverleri ve koleksiyonerleri tanınmış yerli ve yabancı sanatçıların eserleriyle bir araya getiren Artweeks@Akaretler’in 5. edisyonu 8 – 19 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

UBS ana sponsorluğunda, Bilgili Holding ve Sabiha Kurtulmuş organizasyonuyla gerçekleştirilecek Artweeks@Akaretler, çağdaş sanatın eşsiz çeşitliliğini sanatseverlerle buluşturacak. Organizasyon kapsamında farklı disiplinlerden sanatçılar ve eserleri, merkezi bir lokasyonda katılımcılarla bir araya gelecek. Tarihi, otantik ve kendine has dokusuyla Akaretler Sıraevler’in ruhunu yansıtan Artweeks, Akaretler Sıraevler’in A11, A19, A25-27, A35, A37-39, A55 numaralı binalarında ücretsiz olarak gerçekleştirilecek.

​Artweeks@Akaretler’de A11’de Zilberman Gallery, A19’da AICA Türkiye Başkanı Sinan Eren Erk küratörlüğünde Yıldız Holding Çağdaş Sanat Koleksiyonu’ndan bir kesit, A25-27’de Sanatorium, Mine Sanat, Empire Project, Martch Art Project, artSumer, X-ist, A35’de Vision Art Platform, A37-39’da Pi Artworks, Merkur, Pilevneli, Ferda Art Platform, Mixer, F2 Anim House – Galeri Nev Istanbul, A55’de Şerife Ercantürk Bilgili, İdil İlkin, Sanatatak, Krank Art Gallery ve BB Project yer alacak.

Bir Cevap Yazın