Claire Arkas’ın “Yaşam Döngüsü” isimli sergisi IMOGA’da…

Claire Arkas’ın “Yaşam Döngüsü” isimli sergisi 23 Ekim – 13 Kasım 2021 tarihleri arasında İstanbul Kuzguncuk IMOGA Art Space’te izlenebilir. Covid-19 salgınının yaygınlaşmasını önlemek, siz ziyaretçilerimizin, sanatçımızın ve galeri ekibimizin sağlığını korumak adına açılış yapamıyoruz. Pandemi nedeni ile galerimizin ziyaretçi sayısı 10 kişi ile sınırlı olduğundan, geldiğinizde sizleri kısa bir süre bekletme ihtimaline karşı, şimdiden özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz.

Not : Arzu ettiğiniz takdirde, ziyaretiniz ile ilgili galerimizle görüşerek randevu da oluşturabilirsiniz.

Claire Arkas Hakkında: 1978 yılında İzmir’de doğdu. 1997-1999 yılları arasında İsviçre Sierre’deki “Ecole Cantonale d’ Arts du Valais”in hazırlık kısmını tamamladı. 2000-2003 yılları arasında Paris’te, “Ecole Nationale Superieure des Beaux-Arts”da eğitimini sürdürdü. Resim,gravür ve taşbaskı üzerine yoğunlaştı. Biri yurt dışında, dördü İzmir’de, beşi İstanbul’da ve biri Ankara’da olmak üzere toplam 11 sergi açtı.

IMOGA Art Space Hakkında: IMOGA Art Space, İstanbul Grafik Sanatlar Müzesi’nin sanat birikiminden beslenmekle birlikte bu dev koleksiyona ve yılların tecrübe birikimine yeni bir açılım sağlayacak biçimde farklı teknik üretimlere ve farklı çağdaş sanat alanlarına da olanak açan bir anlayış ile kuruldu. İlk adımını IMOGA Müzesinin açılışını takiben IMOGA Art Gallery konsepti altında 2004 yılında Nişantaşı’nda açan yapı, ardından Kızıltoprak’da 2015 yılında yenilenerek faaliyetine devam etti. 2017 yılından itibaren ise Kuzguncuk’daki geniş imkanlı, iki katlı mekanında sanat severlere hizmet vermeyi sürdürüyor.

IMOGA Art Space

Kuzguncuk Mah. İcadiye Cad. No:42/A Üsküdar İstanbul

Instagram adresi: www.instagram.com/imogaartspace/

Facebook adresi: www.facebook.com/IMOGA-Art-Space-1672881246289052/

Bilgi için: 0535 608 87

Bir Cevap Yazın