BİR’den BİZ’e – Ankaralı Sanat Grubu / PSG; Bahariye’de…

BİR’den BİZ’e – Ankaralı Sanat Grubu / PSG

11 – 24 Kasım 2021

Bahariye Sanat Galerisi – http://www.bahariyesanat.com

Beyhan Çerençe

Bahariye Sanat Galerisi’nde 11 – 24 Kasım 2021 tarihleri arasında “BİR’den BİZE’e “Ankaralı sanatçılardan oluşan PSG Grup Sergisi düzenleniyor.

Buket Çağlar

 Resim Sanatına uzun yıllar gönül vermiş sanatçılar tarafından kurulmuş olan PSG Sanat Gurubu, Empresyonist tarzın evrensel değerleriyle Kültürümüze ait değerleri harmanlayarak yurtiçinde ve yurt dışında yaptıkları etkinliklerle adını duyurmuştur.

M. Akın İnal

PSG Sanat Gurubu Paris- FRANSA, Atina- Yunan Adaları-YUNANİSTAN, Moskova-RUSYA, Plovdiv-BULGARİSTAN ve KIBRIS gibi yurt dışı karma sergilerinin yanı sıra, yurt içinde de çok sayıda sergi etkinlikleri ve canlı performanslar gerçekleştirmişlerdir. 

N. Belgin Yasinoğlu

PSG Sanat Gurubu, çeşitli ortamlarda gerçekleştirdikleri canlı performanslar ve katıldıkları sosyal etkinlik projeleriyle resim sanatını atölye ortamı ve kapalı mekanlardan çıkararak ressam ve sanatseverleri interaktif bir ortamda buluşturmaya yönelik çalışmalarını da sürdürmektedir.

Nuran Hazan

PSG Sanat Gurubu BİR’den BİZ’e sergisinde; hayatın içindeki birlerin birlikteliğinden bütüne varma hedefiyle, her biri kendine özgü tarzlarına ait yoğun renk ve leke kullanımı ile izleyici ile buluşturmaktadır.

Şadan Dinçel
Özgül Özgen
Serap Fertelli

Sergiyi eş zamanlı olarak www.bahariyesanat.com adresinden de izleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın