Marmara Üniversitesi Kariyer Zirvesi ve Fuarı 2022

Marmara Üniversitesi, Kariyer Merkezi (MARKAM) tarafından düzenlenen “Kariyer Zirvesi ve Fuarı ‘22” etkinliğinin açılış programı 31 Mayıs’ta Göztepe Yerleşkesi 125. Yıl Amfisinde gerçekleştirildi.

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Çelen

Öğrencilerin kariyer basamaklarında doğru adımlar atabilmeleri ve staj-iş imkanları yakalayabilmeleri için düzenlenen fuarın açılış konuşmaları Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Çelen ve MARKAM Koordinatörü Prof. Dr. Berat Bir tarafından yapıldı.

MARKAM Koordinatörü; Prof. Dr. Berat Bir

Marmara Üniversitesi’nin Türkiye’deki üniversiteler içerisindeki konumuna ve başarılarına değinen Prof. Dr. Mustafa Çelen; “Kariyer merkezimiz temel olarak üniversite öğrencileri, mezunlar ve çalışanlarının kariyer planlama ve geliştirme yetkinliklerini iyileştirmeyi amaçlamaktadır” dedi.

HaberTürk Televizyon yorumcusu; Mehmet Akif Ersoy, ödülünü alırken.

MARKAM Koordinatörü, Prof. Dr. Berat Bir de şunları söyledi: “.. Bu yıl dördüncüsünü düzenlediğimiz Kariyer Zirvesi ve Fuarı’na alanlarında uzman, markalaşmış, ulusal ve uluslararası piyasalarda faaliyet gösteren iş dünyasının öncü firmaları, bilgi ve donanımlı üst düzey yöneticileri ve temsilcileri katılmaktadır”.

Alanında uzman ve deneyimli kişi ve kurum temsilcilerinin konuşmalarından sonra, Marmara Üniversitesi Kafkas Araştırmaları Kulübü, MARKAF tarafından Kafkas Halk Dansları gösterisi göz doldurarak ayakta alkışlandı…

Bir Cevap Yazın