Mamut Art Project’in 2022’de Gerçekleşecek 10. Edisyonuna Katılmak İçin Başvurular Devam Ediyor!

     Mamut Art Project’in 2022’de Gerçekleşecek

10. Edisyonuna Katılmak İçin Başvurular Devam Ediyor!

10 yıldır kesintisiz olarak bağımsız yeteneklere eserlerini sergileme ve kendilerini tanıtma fırsatı sunan Mamut Art Project, heyecanla beklenen seçkisini, özel içerik ve yeniliklerini Ekim ayında sanatseverlerle buluşturuyor. Mamut, 2022 edisyonu için 6 Temmuz tarihine kadar bağımsız sanatçıların başvurularını bekliyor.

Sanatçılara sektör profesyonelleri, koleksiyonerler ve sanatseverlerle tanışma imkânı veren Mamut Art Project’in alanında uzman isimlerden oluşan  bu yılki jürisinde, British Council Türkiye sanat direktörü Esra A. Aysun; iş insanı, hukukçu, koleksiyoner Mehmet Ali Bakanay; sanatçı Antonio Cosentino; sanat tarihçisi, küratör ve sanat eleştirmeni Nazlı Pektaş ve Zilberman Galeri’nin kurucusu ve koleksiyoner Moiz Zilberman yer alıyor.


Türkiye genelinde ve yurt dışında farklı disiplinlerde üretim yapan bağımsız yeteneklere  aynı zamanda süresiz danışmanlık ve iletişim desteği veren Mamut Art Project’e başvurular, 6 Temmuz’a kadar www.mamutartproject.com adresinden yapılabilir.

Başvuru bilgileri için:

www.mamutartproject.com/basvuru-bilgileri

info@mamutartproject.com

Mamut Art Project 2022 ile ilgili duyurulardan haberdar olmak için internet adresini ziyaret edebilir ve sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

www.mamutartproject.com

Instagram | Twitter | Facebook @mamutartproject

Ayrıntılı bilgi ve söyleşi talepleriniz için: FlintIstanbul | www.flint-culture.com funda.kucukyilmaz@flint-culture.com | T: +90 533 496 48 14

pelin.davidyan@flint-culture.com | T: +90 537 399 19 85

naz.turkmen@flint-culture.com | T: +90 534 237 32 34

Bir Cevap Yazın